26 stycznia 2024 r. odbył się w Klubie Hades Konkurs Kolęd i Pastorałek uczniów klas pierwszych. Przygotowania trwały od dłuższego czasu, a bardzo zintensyfikowały się w ostatnim tygodniu – uczniowie klas pierwszych ćwiczyli występy, starając się przygotować jak najlepiej.

Miejsce pierwsze zdobyła klasa 1b, odśpiewując grupowo „Pastorałkę od serca do ucha”, zaś Maja Boryka i Julia Widłak zaprezentowały w duecie – „Gore gwiazda Jezusowi”.
Drugie miejsce zajęła klasa 1a, w grupowym wykonaniu kolędy „Cicha noc”, w duecie zaśpiewały Alless Thomas i Marysia Gala – kolędę „Uciekali, uciekali”.
Miejsce trzecie zdobyła klasa 1c w repertuarze grupowym „Jingle Bells”. W duecie zaprezentowały się Wiktoria Cieciura z Nicole Pogodą, wykonując utwór: „Dzisiaj w Betlejem”.
Wszystkim występującym gratulujemy zaangażowania i dziękujemy za dostarczenie nam pięknych wrażeń. (ŁŁ)